image

Plastové dvere SALAMANDER

Plastové dvere SalamanderDvere Salamander sa vyznačujú vysokou pevnosťou a nízkou úrovňou prestupu tepla. Hliníkový prah má prerušený tepelný most, čo zamedzuje prestupu chladu v zimných mesiacoch. Zvláštna pozornosť sa venuje bezpečnostným opatreniam. Zosilnené výstuže a viacbodové uzamykanie dodáva dverám nielen vynikajúcu stabilitu a dlhú životnosť, ale aj ochranu pred násilným vniknutím.

Stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí z profilových systémov Salamander. Vchodové dvere sú vyrábané v neprebernom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému riešeniu domu. Každý zákazník môže uskutočniť svoje myšlienky a predstavy, s ktorými mu pomôžeme od konštrukcie, až po zhotovenie a montáž dverí. Vysoko odolný materiál zaisťuje ich dlhú životnosť aj vysokú mieru zabezpečenia a jednoduchú údržbu.

Pevné spojenie do jedného celku zabezpečujú špeciálne zvarovacie rohové spojky, ktoré v spojení s mohutnými oceľovými výstuhami zabezpečujú vysokú pevnosť a stabilitu dverí.

Dvere je možné zaskliť izolačnými sklami až do hodnoty U=0,5 W*m-2*K-1 ,bezpečnostnými sklami, zvukovo izolačnými sklami, ornamentovými sklami, reflexnými sklami… Ďalšou možnosťou sú dvere s plastovými dvernými GAVA výplňami rôznych tvarov a rôznym stupňom bezpečnosti.

Optimálnu ochranu proti vlámaniu vieme zabezpečiť vhodným výberom bezpečnostných zámkov KFV a bezpečnostných pántov SIKU. Pánty, sú nastaviteľné, sú osadené v pevných výstuhách a sú zabezpečené proti vysadeniu.

Dverové výplne - GAVA

Plastové dverné výplne GAVA plast pre plastové a hliníkové rámové systémy.

Dverové výplne - GAVA - Gavaline - 300

Dverové výplne - GAVA - Gava - S